top of page

Nasze atelier to kameralna przestrzeń o intymnym charakterze. Konieczna jest rezerwacja terminu spotkania. Zadzwoń lub napisz, zarezerwujemy czas wyłącznie dla Ciebie. Pierwsze spotkanie to osobista konsultacja prowadzona przez projektantkę.   

OCHOCKA_ATELIER  (46).jpg

Pierwsze spotkanie

Dbając o Twój komfort podczas pierwszego spotkania, prosimy o zabranie ze sobą cielistej bielizny oraz butów o zbliżonej do planowanej wysokości obcasa. Zachęcamy do zapoznania się z sukniami

z naszych kolekcji oraz wybrania Twoich faworytów.

Z uwagą wysłuchamy wszystkie Twoje wyobrażenia oraz sugestie. Wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie kroje, fasony i długości.

Istnieje możliwość ingerencji w modele sukien

z naszych kolekcji. Z przyjemnością spersonalizujemy dla Ciebie wybrany model. Zmiana może dotyczyć głębokości dekoltu, wycięcia na plecach lub długości rękawów. Dodatkowo w niektórych modelach zmiana może dotyczyć dołów sukni oraz tkanin. Większość modeli z poprzednich kolekcji jest dostępna

w następnym sezonie.

 

Realizujemy projekty indywidualne.

 

Pierwsze spotkanie w naszym atelier zalecamy 6- 8 miesięcy przed ślubem.  

Zamówienie

 

Kiedy poczujesz sercem "to ta", będzie nam bardzo miło, że zechcesz powierzyć szycie sukni ślubnej właśnie nam. Wierzymy, że to nie przypadek,

a podobna wrażliwość sprawi, że będzie to piękna wspólna podróż.

Po podpisaniu umowy przystąpimy do realizacji projektu. Precyzyjnie zbierzemy miarę (lub ustalamy późniejszy termin) i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Następnie podczas dwóch przymiarek przygotujemy Twoją suknię ślubną uszytą na miarę. 

Czas realizacji zamówienia to około 5-6 miesięcy.

W przypadku nietypowych terminów prosimy o kontakt, postaramy się znaleźć wspólne rozwiązanie.

Po ślubie...

 

W naszym atelier skorzystasz z usługi czyszczenia

i naprawy sukni ślubnej. Po ślubie, suknie uszyte

w naszym atelier można oddać w komis. Aktualną ofertę sukien komisowych z przyjemnością zaprezentujemy na spotkaniu.

Przymiarki

 

Pamiętaj, że szycie na miarę to proces, a jego istotą jest współpraca pomiędzy nami a przyszłą Panną Młodą. Szycie na miarę nadaje wartość. To nie jest kolejna rzecz kupiona online, tylko wyjątkowa suknia ślubna, której tworzenia się doświadczało i o której można powiedzieć z całą pewnością "jest moja".

Podczas pierwszej przymiarki dopasujemy suknię idealnie do Twojej sylwetki. Na tym etapie ważne jest posiadanie docelowej bielizny i butów. Z uwagą wysłuchamy Twoich sugestii i ustalimy ostatnie szczegóły. 

Druga przymiarka to już czas tylko na drobne poprawki. Ponownie prosimy o zabranie docelowej bielizny i butów (te same co na pierwszej przymiarce). To odpowiedni moment na dobranie welonu oraz innych dodatków.

Na odbiór gotowej sukni umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. Najczęściej spotykamy się w ciągu ostatniego tygodnia przed ślubem. Mamy wtedy pewność, że w dniu ślubu Twoja suknia będzie idealnie dopasowana.

REPORTAŻ_OCHOCKA (41).jpg
bottom of page