PIERWSZE SPOTKANIE

Aby zapewnić komfort spotkania zadzwoń lub napisz maila, zarezerwujemy czas wyłącznie dla Ciebie. Zabierz ze sobą bliską osobę, której ufasz, cenisz jej gust i zna Cię jak nikt inny.

Wypisz swoje typy modeli z kolekcji, które chcesz przymierzyć i pokaż nam swoje inspiracje.

Dbając o Twój komfort podczas pierwszego spotkania, prosimy  o przyniesienie gładkiej cielistej bielizny i sprawdzonych butów, to znacznie ułatwi zobrazowanie docelowego efektu.

Podczas pierwszego spotkania będziemy zachęcać Cię do przymierzenia wielu modeli. Z uważnością wysłuchamy wszystkie Twoje wyobrażenia oraz sugestie. Wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie kroje, fasony, długości.

Istnieje możliwość ingerencji w modele sukien z kolekcji. Zmiana może dotyczyć głębokości dekoltu, wycięcia na plecach lub długości rękawów. A w niektórych modelach zamiana dołów sukni oraz koronek.

Większość modeli z poprzednich kolekcji jest dostępna w następnym sezonie.

Z przyjemnością realizujemy również projekty indywidualne. 

ZAMÓWIENIE

Gdy już znajdziesz swoją suknie ślubną, poczujesz sercem, że to "ta" i zechcesz powierzyć szycie właśnie nam - będzie nam bardzo miło.

Po podpisaniu umowy, przystąpimy do realizacji projektu. Zdejmiemy z Ciebie miarę (lub ustalimy jej późniejszy termin) i uzgodnimy wszystkie szczegóły. W ustalonym wspólnie terminie, spotkamy się ponownie i podczas dwóch przymiarek - przygotujemy specjalnie dla Ciebie, suknię ślubną szytą na miarę.

Czas realizacji zamówienia to 5-6 miesięcy.

Wychodząc naprzeciw nietypowym sytuacjom, które mogą pojawić się w Twoim życiu, gotowi jesteśmy na sprostanie nawet najbardziej nietypowym terminom.

Przy składaniu zamówienia pobieramy zadatek.

PRZYMIARKI

Podczas pierwszej przymiarki dopasujemy sukienkę idealnie do Twojej sylwetki (pamiętaj, że duże wahania wagi będą miały wpływ na układalność sukienki). Konieczna jest docelowa bielizna i buty

( dokładnie te, które będziesz miała na sobie w dniu ślubu). Z uwagą wysłuchamy Twoich sugestii, ustalimy ostatnie szczegóły. To ostatni moment na zmiany w sukience. 

Druga przymiarka to już czas tylko na drobne poprawki. Aby mieć pewność, że wszystko leży doskonale, prosimy o zabranie docelowej bielizny i butów ( te same co na pierwszej przymiarce).

Jeśli zechcesz, możesz na drugą przymiarkę przyjść w próbnej fryzurze i makijażu. To również odpowiedni moment na dobranie welonu oraz innych dodatków.

Na odbiór gotowej sukni umówimy się w dogodnym dla Ciebie i dla nas terminie; zwykle w ciągu ostatniego tygodnia przed ślubem. Wtedy będziemy mieli pewność, że w dniu ślubu sukienka będzie idealnie dopasowana. 

USŁUGI

W naszym atelier skorzystasz z usługi czyszczenia i naprawy  sukien ślubnych. Wszystkie suknie przygotowywane w naszym atelier można oddać w komis. Oferujemy ofertę sukien ślubnych komisowych, które na miejscu możemy dopasować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W atelier dostępne są ręcznie robione dodatki ślubne: akcesoria we włosy, welony, podwiązki i spersonalizowane kurtki Capilli.