top of page

PIERWSZE SPOTKANIE

Aby zapewnić komfort spotkania zadzwoń lub napisz maila, zarezerwujemy czas wyłącznie dla Ciebie. Zabierz ze sobą bliską osobę, której ufasz, cenisz jej gust i zna Cię jak nikt inny.

Wypisz swoje typy modeli z kolekcji, które chcesz przymierzyć i pokaż nam swoje inspiracje.

Dbając o Twój komfort podczas pierwszego spotkania, prosimy  o przyniesienie gładkiej cielistej bielizny i sprawdzonych butów, to znacznie ułatwi zobrazowanie docelowego efektu.

Podczas pierwszego spotkania będziemy zachęcać Cię do przymierzenia wielu modeli. Z uważnością wysłuchamy wszystkie Twoje wyobrażenia oraz sugestie. Wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie kroje, fasony, długości.

Istnieje możliwość ingerencji w modele sukien z kolekcji. Zmiana może dotyczyć głębokości dekoltu, wycięcia na plecach lub długości rękawów. A w niektórych modelach zamiana dołów sukni oraz koronek.

Większość modeli z poprzednich kolekcji jest dostępna w następnym sezonie.

Z przyjemnością realizujemy również projekty indywidualne. 

Idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań sukni ślubnej to 8-10 miesięcy przed ślubem.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-30.JP

ZAMÓWIENIE

Gdy już znajdziesz swoją suknie ślubną, poczujesz sercem, że to "ta" i zechcesz powierzyć szycie właśnie nam - będzie nam bardzo miło.

Po podpisaniu umowy, przystąpimy do realizacji projektu. Zdejmiemy z Ciebie miarę (lub ustalimy jej późniejszy termin) i uzgodnimy wszystkie szczegóły. W ustalonym wspólnie terminie, spotkamy się ponownie i podczas dwóch przymiarek - przygotujemy specjalnie dla Ciebie, suknię ślubną szytą na miarę.

Czas realizacji zamówienia to 5-6 miesięcy.

Wychodząc naprzeciw nietypowym sytuacjom, które mogą pojawić się w Twoim życiu, gotowi jesteśmy na sprostanie nawet najbardziej nietypowym terminom.

Przy składaniu zamówienia pobieramy zadatek.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-38.JPG

PRZYMIARKI

Podczas pierwszej przymiarki dopasujemy sukienkę idealnie do Twojej sylwetki (pamiętaj, że duże wahania wagi będą miały wpływ na układalność sukienki). Konieczna jest docelowa bielizna i buty

( dokładnie te, które będziesz miała na sobie w dniu ślubu). Z uwagą wysłuchamy Twoich sugestii, ustalimy ostatnie szczegóły. To ostatni moment na zmiany w sukience. 

Druga przymiarka to już czas tylko na drobne poprawki. Aby mieć pewność, że wszystko leży doskonale, prosimy o zabranie docelowej bielizny i butów ( te same co na pierwszej przymiarce).

To również odpowiedni moment na dobranie welonu oraz innych dodatków.

Na odbiór gotowej sukni umówimy się w dogodnym dla Ciebie i dla nas terminie; zwykle w ciągu ostatniego tygodnia przed ślubem. Wtedy będziemy mieli pewność, że w dniu ślubu sukienka będzie idealnie dopasowana. 

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-39.JPG

USŁUGI

W naszym atelier skorzystasz z usługi czyszczenia i naprawy  sukien ślubnych. Wszystkie suknie przygotowywane w naszym atelier można oddać w komis. Oferujemy ofertę sukien ślubnych komisowych, które na miejscu możemy dopasować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W atelier dostępne są ręcznie robione dodatki ślubne: akcesoria we włosy, welony, podwiązki i spersonalizowane kurtki.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-40.JPG
agata-grzadzielska-ochocka-atelier-41.JP
agata-grzadzielska-ochocka-atelier-44.JP
bottom of page