top of page

Ochocka Atelier to polska marka sukien ślubnych.

Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design. Naszym celem jest kontynuacja tradycji rzemiosła jakim jest sztuka krawiecka. Pragniemy, by nasza przyszła Panna Młoda była częścią tego procesu i doświadczała go razem z nami.

Działamy lokalnie, nasze atelier mieści się w Psarskim koło Śremu, 40 km od Poznania. Atelier to także mała pracownia krawiecka, w której od lat dowodzi niezastąpiona pani Zosia.  W ten sposób łączymy wieloletnie doświadczenie w zakresie konstrukcji i krawiectwa ze świeżym spojrzeniem i młodzieńczą energią. Wszystkie suknie szyte są ręcznie, wyłącznie na miarę.

Ponadczasowa prostota i wygoda to zasady, którymi kierujemy się podczas projektowania. Od zawsze naszym priorytetem jest dbałość o detal. Nasze suknie tworzymy z wyszukanych tkanin. Cyklicznie wypuszczamy autorską kolekcję ślubną. Dużą częścią naszej pracy są projekty indywidualne. Jest to wyraz największego zaufania dla nas, ponieważ efekt końcowy jest widoczny dopiero w momencie odebrania gotowej sukni. Zdarzają się również przeróbki sukien z historią, które znajdują się w danej rodzinie nawet od kilku pokoleń (po mamie lub babci), wtedy dokonujemy wszelkich starań, aby dopasować suknię do panny młodej lub nadajemy jej nowy charakter, jednocześnie zachowując ducha pierwowzoru.

Specjalizujemy się w pełnej stylizacji wizerunku Panny Młodej. Suknie ślubną pomagamy dobierać do sylwetki, typu urody i osobowości.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-20+.j

Anna Berdyszak - Ochocka

swoją przygodę z suknią ślubną rozpoczęła w 1998 roku, szyjąc sukienkę dla przyjaciółki. Z wykształcenia mgr sztuki, pedagog i konstruktor odzieży. Przez wiele lat dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą, przygotowując do zawodu krawca, technologa i projektanta odzieży.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-17++.

Olga Ochocka- Nowak

w 2015 roku uzyskała dyplom mgr sztuki. Obecnie jest współautorką kolekcji sukien ślubnych Ochocka Atelier oraz autorką naszych ręcznie wykonanych akcesoriów dla Panny Młodej.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-35.JP
bottom of page