Ochocka Atelier to polska marka sukien ślubnych.

W naszym Atelier znajdziesz romantyczne suknie ślubne, których siłą jest detal. Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design. Cenimy sobie ponadczasową prostotę i swobodę. Nasze suknie tworzymy z wyszukanych tkanin. Podczas procesu projektowania wykorzystujemy wieloletnią wiedzę

w zakresie konstrukcji odzieży. Cyklicznie wypuszczamy autorską kolekcję ślubną. Każda suknia ślubna jest zaprojektowana i uszyta na miarę w naszym atelier. 

Specjalizujemy się w pełnej stylizacji wizerunku Panny Młodej. Suknie ślubną pomagamy dobierać do sylwetki, typu urody i osobowości.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-20+.j

Anna Berdyszak - Ochocka

swoją przygodę z suknią ślubną rozpoczęła w 1998 roku, szyjąc sukienkę dla przyjaciółki. Z wykształcenia mgr sztuki, pedagog i konstruktor odzieży. Przez wiele lat dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą, przygotowując do zawodu krawca, technologa i projektanta odzieży.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-17++.

Olga Ochocka- Nowak

w 2015 roku uzyskała dyplom mgr sztuki. Obecnie jest współautorką kolekcji sukien ślubnych Ochocka Atelier oraz autorką naszych ręcznie wykonanych akcesoriów dla Panny Młodej CAPILLI.

agata-grzadzielska-ochocka-atelier-35.JP