W naszym Atelier znajdziesz romantyczne suknie ślubne, których siłą jest detal. Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design. Cenimy sobie ponadczasową prostotę i swobodę. Nasze suknie tworzymy z wyszukanych tkanin. Podczas procesu projektowania wykorzystujemy wieloletnią wiedzę w zakresie konstrukcji odzieży. 

Specjalizujemy się w pełnej stylizacji wizerunku Panny Młodej. Suknie ślubną pomagamy dobierać do sylwetki, typu urody i osobowości.  

 

Anna Berdyszak - Ochocka swoją przygodę z suknią ślubną rozpoczęła w 1998 roku, szyjąc sukienkę dla przyjaciółki. Z wykształcenia mgr sztuki, pedagog i konstruktor odzieży. Przez wiele lat dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą, przygotowując do zawodu krawca, technologa i projektanta odzieży.

Od 2012 roku wolontariuszka DRESS FOR SUCCESS – gdzie prowadzi warsztaty z zakresu stylizacji i doboru odzieży do różnych typów sylwetki. 

 

Olga Ochocka w 2015 roku uzyskała dyplom mgr sztuki. Obecnie jest współautorką kolekcji sukien ślubnych Ochocka Atelier oraz autorką naszych ręcznie wykonanych akcesoriów dla Panny Młodej CAPILLI.

                                                                                                                                  Anna i Olga